Hodowla psów rasowych Dilorini - Owczarek francuski - Briard

Hodowla psów rasowych - Dilorini

Wystawy

Wstecz
Data Wystawa Klasa Zdobyte tytuły Sędzia Zdjęcia
2015 06 21 CACIB Kraków (PL) Weteranów Best Veteran, 8 on final BIS Veteran Jan Gajewski (PL) .
2014 09 27 CACIB Wrocław (PL) Weteranów BEST WETERAN, I BIS WETERANÓW Andrzej Kaźmierski (PL) .
2014 09 06 Club Moszna (PL) Weteranów 2/2 exc Tomasz Borkowski (PL) .
2014 08 17 CAC Nowy Sącz (PL) Weteranów BEST WETERAN, IV BIS WETERANÓW Ewa Marcinkowska (PL) .
2014 07 27 CAC Będzin (PL) Weteranów BEST WETERAN, II BIS WETERANÓW Iwona Kocemba (PL) .
2014 07 20 CAC Nowy Targ (PL) Weteranów BEST WETERAN Barbara Czesławska (PL) .
2014 07 06 CAC Ustroń (PL) Weteranów BEST WETERAN Bożena Czempas (PL) .
2014 06 15 CACIB Kraków (PL) Weteranów BEST WETERAN, BOS Leos Jancik (CZ) .
2014 06 14 CAC Kraków (PL) Weteranów BEST WETERAN Zoia Oleinikova (UA) .
2014 05 25 CAC Sanok (PL) Weteranów BEST WETERAN, BOS, III BIS WETERANÓW Bogusław Chmiel .
2011 08 21 CAC Nowy Sącz (PL) Championów CWC, BOS, BOB Wiesława Misterka-Kluska (PL) .
2011 06 26 CACIB Kraków (PL) Championów CWC Christian Karcher (FR) .
2011 04 17 Ukończyła Grand Championat Rumunii
CACIB Satu Mare (RO) Championów CACL, CACIB, BOB, finałowa 6 na BOG Cristian Stefanescu (RO) .
2011 04 16 Ukończyła Championat Rumunii
CACIB Satu Mare (RO) Championów CACL, CACIB, BOB Zsolt Csaba Lokodi (RO) .
2010 08 22 CAC Nowy Targ Championów CWC, BOS, BOB, IV BOG Andrzej Tyburczyk .
2010 07 25 Ukończyła Interchampionat C.I.E.
CACIB Split (HR) Championów CAC, CACIB, BOB Sinisa Cujan (HR) .
2010 07 24 CAC Split (HR) Championów CAC Phyllis Poduschka Aigner (A) .
2010 07 23 CACIB Split (HR) Championów res.CAC Marit Sunde (N) .
2010 07 22 CAC Split (HR) Championów CAC Agnes Ganami Kertes (ISR) .
2010 07 17 CACIB Szombathely (H) Otwarta res.CAC Barbara Muller (CH) .
2010 03 27 Ukończyła Championat Słowacji
CAC Nitra (SK) Championów CAC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska .
2010 02 19 East Cup Presov (SK) Championów CAC, CACIB, EAST WINNER 2010 Miroslav Vaclavik (CZ) .
2010 02 14 CACIB Rzeszów Championów res.CACIB (=CACIB) Rafael Malo Alcrudo (E) .
2009 12 06 CACIB Nitra (SK) Championów CAC, res.CACIB Zake Ligita (LV) .
2009 12 05 CACIB Nitra (SK) Championów CAC, CACIB Grzegorz Robak .
2009 11 14 CACIB Kielce Championów CWC, res.CACIB Krystyna Szulc .
2009 08 02 CAC Zakopane Championów BOS Marek Słowik .
2009 06 28 CACIB Kraków Championów CWC, CACIB, BOS, BOB Joey Lim (AUS) .
2009 05 02 CACIB Łódź Championów res.CACIB Petr Rehanek (CZ) .
2009 03 15 CAC Jarosław Championów CWC, BOS Jerzy Prywiński .
2008 08 31 Ukończyła Championat Polski
CACIB Białystok Otwarta CWC Andrey Kisljakov (BRL) .
2008 03 09 CAC Jarosław Otwarta CWC, BOS Piotr Król .
2007 10 14 CAC Zabrze Otwarta CWC Grzegorz Robak .
2007 09 02 CAC Częstochowa Młodzieży Zw.Mł., Best Junior, BOB Grzegorz Robak .
2007 08 19 Ukończyła Młodzieżowy Championat Polski
CAC Rzeszów Młodzieży Zw.Mł., Best Junior Andrzej Tyburczyk .
2007 06 10 CAC Lublin Młodzieży Zw.Mł., Best Junior, BOB, I BIS JUNIOR Ireneusz Picheta .
2007 03 18 CACIB Katowice Młodzieży Zw.Mł., Best Junior Gianercole Mentasti (I) .