Hodowla psów rasowych Dilorini - Owczarek francuski - Briard

Hodowla psów rasowych - Dilorini

  • Informacje ogólne
  • Rodowód
  • Wystawy miotu "A"

Miot A

10.11.2010

II Najlepszy Miot Wystawy Klubowej 2011

Szczenięta:

Rodzice:

GOMEZ Brikasta

GOMEZ Brikasta

(Mon Picache de l'avenue du Miel x Fantasy Star Moravia Campanella)

Champion Polski
Najlepszy reproduktor roku 2009

HD-A, CSNB-clear, PRA-clear
Pies Towarzyszący I st., Testy 11/15

NIKI Tatrzański Ring

NIKI Tatrzański Ring

(Atris Trzy Korony x Ignee z Krainy Mgieł)

Interchampion C.I.E.
Champion Polski
Champion Słowacji
Champion Rumunii
Grand Champion Rumunii
Młodzieżowy Champion Polski
East Winner 2010

HD-A, CSNB-clear
Pies Towarzyszący I st., Testy 14/15

Rodowód szczeniąt

GOMEZ Brikasta
Champion Polski
Najlepszy reproduktor 2009
PT-1, HD-A

Mon Picache de l'avenue du Miel
HD-B

Picache du Mont Brindille
HD-B

Gerare du Mont Brindille
Int.Ch HD-A

Hyadis du Bois d'Howis

Rivare du Bois d'Howis
HD-B

Kaly du Bois d'Howis
Ch. Sel. D,FR,B HD-A

Gaille Fauve de la Chaume du Bois Dieu
HD-A

Fantasy Star Moravia Campanella
Ch.PL, PT-1, IPO-1, HD-A

Hengo des Marais de Saint Brice
Ch. Sel.FR, HD-B

Craneur du Moulin d'Eau
HD-A

Dzana du Chalet du Gardien
HD-A

Elfi Jesed CS
Int.Ch.,Ch.PL,CZ, IPO-2, HD-A

Ator des Carrières Noires
HD-A

Eclaire z Ecolonu
Ch. IPO-1 HD-A

NIKI Tatrzański Ring
Interchampion C.I.E.
Champion Polski
Champion Słowacji
Champion Rumunii
Grand Champion Rumunii
Młodzieżowy Champion Polski

East Winner 2010

PT-1, HD-A, CSNB-clear

Atris Trzy Korony
Ch.PL, Ch.SK
Zwycięzca Klubu Briarda 2004
Czołówka Klubu 2003 HD-A

Rubis du Moulin d'Or
HD-A

Dynamo de la Corse Sauvage
ICH., Dt. Ch., VDH Ch. Bund.SG, HD-A

Ne Toucher Pas du Moulin d'Or
HD-A

Molly z Pierwszej Ligi
Mł.Ch.PL. Ch.PL HD-A

If de Beaulieu
Ch.PL, Ch.SK

Ayrine z Antily CS
Ch.PL

Ignee z Krainy Mgieł
Ch.PL.HD-A

Sage du Moulin d'Eau
Int.Ch., Ch.PL,RUS,LT, Mł.Ch.PL
IPO-1 HD-A

Osferatu de la Chaume du Bois Dieu
Ch.LUX. Sel. FR, B HD-A

Mega du Moulin d'Eau
HD-A

Emanuelle z Krainy Mgiel
Ch.PL,RUS,LT, Mł.Ch.PL
PT-1 HD-A

Leho des Pitr'Engoële
HD-A

Noblet du Moulin d'Eau
Int.Ch., Ch.PL,RUS, Ch.LT, Mł.Ch.PL. PT, IPO HD-A

Tydzień
po tygodniu

Wystawy

Alexis Allegra

Data Wystawa Klasa Zdobyte tytuły Sędzia Zdjęcia
2012 09 16 CAC Chorzów(PL) Pośrednia Lok I/2, Dosk. CWC, BOS, BOB Ireneusz Picheta (PL)
2012 08 18 Club Chorzów(PL) Pośrednia Lok III/6, Dosk Jean-Claude Larive (FR)
2012 04 28 CACIB Opole (PL) Otwarta Lok I/2, Dosk, CWC, CACIB, BOB Miroslav Vaclavik (CZ)
2012 03 18 CACIB Katowice (PL) Pośrednia Lok II/2, Dosk, Gerard Jipping (NL) .
2012 02 11 CAC Bydgoszcz (PL) Pośrednia Lok I, Dosk, CWC, BOS, BOB Mariola Semik (PL) .
2012 02 11 CAC Bydgoszcz (PL) Pośrednia Lok I, Dosk, CWC, BOS, BOB Katarzyna Fiszdon (PL) .
2011 12 11 CAC Nowy Dwór Mazowiecki (PL) Młodzieży Lok I/2, Dosk, Zw.Mł, Best Junior Marek Czerniakowski (PL) .
2011 12 03 CAC Świebodzice (PL) Młodzieży Lok I/4, Dosk, Zw.Mł Mirosław Redlicki (PL) .
2011 10 23 CACIB Poznań (PL) Młodzieży Lok II/3, Dosk, Krystyna Szulc (PL) .
2011 10 22 CACIB Poznań (PL) Młodzieży Lok I/2, Dosk, Zw.Mł, BEST JUNIOR Nina Kharatishvili (RO)
2011 10 16 CAC Częstochowa (PL) Młodzieży Lok II/4, Dosk Andrzej Zamoyski (PL)
2011 10 09 CAC Zabrze (PL) Młodzieży Lok III/4, Dosk Andrzej Zamoyski (PL) .
2011 10 02 CAC Rybnik(PL) Młodzieży Lok IV/5, Dosk Nadiežda Střalková (CZ) .
2011 09 25 Club Wrocław Młodzieży Lok III/3, Bdb Ursula Zelenka (DE) .
2011 09 24 CACIB Wrocław Młodzieży Lok III/3, Dosk Alain Pecould (FR) .
2011 09 11 CAC Chorzów Młodzieży Lok III/4, Dosk Iwona Gisterek
2011 07 03 CAC Ustroń Szczeniąt Lok II/2, WO Izabela Olejniczak .
2011 06 26 CACIB Kraków Szczeniąt Lok III/4, WO Christian Karcher (FR)
2011 06 11 CAC Wrocław Szczeniąt Lok I, WO, BEST PUPPY Mariola Semik .
2011 06 04 CACIB Leszno Szczeniąt Lok I/2, WO, BEST PUPPY Andrzej Stępiński .
2011 05 22 CAC Bytom Szczeniąt Lok IV/4, WO Justyna Jezieniecka-Kulik .
2011 05 15 CAC Krosno Szczeniąt Lok I, WO, BEST PUPPY Bożena Czempas .
2011 05 14 CAC Rzeszów Szczeniąt Lok I, WO, BEST PUPPY, II BIS PUPPY Jadwiga Niciewicz
2011 05 07 CACIB Łódź Baby Lok III/3, WO Leos Jancik (CZ) .
2011 04 10 CAC Zabrze Baby Lok II/4, WO Anna Kochan .
2011 03 20 CACIB Katowice Baby Lok IV/4, O Jean-Jacque Dupas (F) .
2011 02 20 CACIB Rzeszów Baby Lok II/2, WO George Schogol (GE) .

Amelia Bella

Data Wystawa Klasa Zdobyte tytuły Sędzia Zdjęcia
2012 08 19 CAC Nowy Sącz(PL) Otwarta Lok I, Dosk, CWC, BOS, BOB Andrzej Zamoyski (PL)
2012 08 18 Club Chorzów(PL) Pośrednia Lok IV/6, Dosk Jean-Claude Larive (FR)
2012 07 21 CACIB Velka Ida (SK) Pośrednia Lok I/2, Dosk, CAC, CACIB Jadwiga Niciewicz (PL) .
2012 06 17 CACIB Kraków (PL) Pośrednia Lok II/2, Dosk Jadwiga Niciewicz (PL) .
2012 06 16 CAC Kraków (PL) Pośrednia Lok I, Dosk, CWC, BOS, BOB Leos Jancik (CZ)
2012 04 12 CAC Rzeszów (PL) Pośrednia Lok I, Dosk, CWC, BOS Andrzej Prywiński (PL)
2012 05 06 CAC Banska Bystrica (SK) Młodzieży Lok I, Dosk, CAJC, BOB Gzegorz Robak (PL)
2012 03 10 CRUFT'S (UK) Special Junior Bitch Lok IV/6, RESERVE MRS C M CHERINGTON (UK)
2012 02 12 CACIB Rzeszów (PL) Pośrednia Lok I, Dosk, CWC, res.CACIB Jan Gajewski (PL) .
2011 10 23 CACIB Poznań (PL) Młodzieży I/3 Doskonała, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2011,
Cruft's Qualification 2012, Best Junior !!!
Krystyna Szulc (PL)
2011 10 09 Special Mosonmagyarovar (H) Młodzieży 1/2 Dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Specjalnej Wystawy, Best Junior,
Najpiękniejszy Briard do Lat 2, I BIS JUNIOR!!!
Jacques de Brouwer (FR)
2011 10 08 Club Kamienny Młyn (SK) Młodzieży II/4, Dosk C.Comby (CH) .
2011 10 02 CACIB Komarom (H) Młodzieży HPJ, Derby Winner 2011 Laszlo Istvan (H) .
2011 10 01 CACIB Komarom (H) Młodzieży HPJ, Junior Grand Prix Winner, Best Junior, finał BIS JUNIOR Barbka Novak (SLO)
2011 09 25 Club Wrocław Młodzieży Lok I/5, Dosk, Najlepsza młodzieżowa płowa suka,
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU
Alain Pecould (FR)
Ursula Zelenka (DE)
2011 09 11 CAC Presov 2011 Młodzieży Lok 1 Dosk, CAJC, Junior Winner of Slovakia 2011, finałowa 8 na BIS JUNIOR Marion Ten Cate (NL)
2011 08 28 CACIB Białystok (PL) Młodzieży Lok I/2 Dosk, Zw. Mł, BEST JUNIOR Petr Rehanek (CZ) .
2011 08 21 CAC Nowy Sącz Młodzieży Lok I Dosk, Zw. Mł, BEST JUNIOR, finał BIS JUNIOR Wiesława Misterka-Kluska
2011 08 07 CAC Zakopane Szczeniąt Lok II/3 WO Barbara Larska .
2011 06 26 CACIB Kraków Szczeniąt Lok I/4 WO, BEST PUPPY, finałowa 6 na BIS PUPPY Christian Karcher (FR) .
2011 06 12 UEBB Jedovnice (CZ) Szczeniąt Lok II/6, WO Christiane Comby (CH) .
2011 06 11 Club Jedovnice (CZ) Szczeniąt Lok II/6, WO Patrick Jacoulot (FR) .
2011 04 17 CACIB Satu Mare (RO) Baby Lok I, WO, BEST BABY, finałowa 4 na BIS BABY Cristian Stefanescu (RO) .
2011 04 16 CACIB Satu Mare (RO) Baby Lok I, WO, BEST BABY Zsolt Csaba Lokodi (RO) .
2011 03 20 CACIB Katowice Baby Lok I/4 WO, BEST BABY Jean-Jacque Dupas (FR)
2011 02 20 CACIB Rzeszów Baby Lok I/2, WO, BEST BABY George Schogol (GE) .
2011 02 18 East Cup Presov (SK) Baby Lok I, WO, I BIS BABY Boris Spoljarič (CRO)

Aurelia Bellezza

Data Wystawa Klasa Zdobyte tytuły Sędzia Zdjęcia
2012 08 19 CACIB Bratyslava (SK) Pośrednia Lok II/2, Dosk, res.CAC Gabriela Ridarcikova (SK)
2012 08 18 CACIB Bratyslava (SK) Pośrednia Lok I, Dosk, CAC Jaroslav Matyas (SK)
2012 07 29 CAC Będzin(PL) Otwarta Lok I, Dosk, CWC John Muldoon (IRL)
2012 07 08 CACIB Warszawa (PL) Otwarta Lok I/2, Dosk, CWC, res.CACIB Waldemar Mrowiec (PL) .
2012 05 05 CACIB Łódź (PL) Pośrednia Lok I, Dosk, CWC Anna Kochan(PL)
2012 04 15 CAC Zabrze (PL) Pośrednia Lok I, Dosk, CWC Mariola Semik (PL)
2012 03 18 CACIB Katowice (PL) Młodzieży Lok I/11, Dosk, Zw.Mł, BEST JUNIOR Gerard Jipping (NL)
2012 03 04 CAC Jarosław (PL) Młodzieży Lok I/2, Dosk, Zw.Mł, BEST JUNIOR Katarzyna Fiszdon (PL)
2012 02 12 CACIB Rzeszów (PL) Młodzieży Lok I/4, Dosk, Zw.Mł, BEST JUNIOR Jan Gajewski (PL)
2011 12 11 CAC Nowy Dwór Mazowiecki (PL) Młodzieży Lok II/2 Dosk Marek Czerniakowski (PL) .
2011 12 03 CAC Świebodzice (PL) Młodzieży Lok IV/4, Bdb Mirosław Redlicki (PL) .
2011 10 16 CAC Częstochowa (PL) Młodzieży Lok III/4, Dosk Andrzej Zamoyski (PL) .
2011 10 02 CAC Rybnik(PL) Młodzieży Lok III/5, Dosk Nadiežda Střalková (CZ) .
2011 09 25 Club Wrocław Młodzieży Lok II/3, Dosk Ursula Zelenka (DE) .
2011 09 24 CACIB Wrocław Młodzieży Lok II/3, Dosk Alain Pecould (FR) .
2011 09 11 CAC Chorzów Młodzieży Lok II/4, Dosk Iwona Gisterek .
2011 07 24 CAC Będzin Szczeniąt Lok I/4, WO Janusz Opara .
2011 07 03 CAC Ustroń Szczeniąt Lok I/2, WO, BEST PUPPY Izabela Olejniczak .
2011 06 26 CACIB Kraków Szczeniąt Lok II/4, WO Christian Karcher (FR)
2011 05 22 CAC Bytom Szczeniąt Lok III/4, WO Justyna Jezieniecka-Kulik .
2011 04 10 CAC Zabrze Baby Lok III/4, WO Anna Kochan .
2011 03 20 CACIB Katowice Baby Lok III/4, O Jean-Jacque Dupas (F) .